Sleva 15% na účetní služby po dobu tří měsíců.

Účetnictví

Řešíte problém týkající se účetní agendy ve Vaší firmě? Chcete efektivní řešení za přijetelných cenových podmínek? Rádi přizpůsobíme naše služby Vašim individuálním požadavkům. Sjednejte si schůzku a přesvědčte se, že naše společnost nabízí rešení Vašich problémů a že jsme Vám schopni pomoci. Naše účetní služby jsou doplněny ekonomickým poradenstvím. Doporučujeme, podívat se na důvody proč si zvolit externí účetní firmu a proč zrovna naši společnost.

Vedení účetnictví

Tato služba zahrnuje vedení účetnictví se všemi souvisejícími úkony, dle požadavků klienta, včetně zpětného zpracování účetnictví, rekonstrukce účetnictví, kontroly účetnictví a ostatních služeb týkajících se účetnictví na základě dohody.

Vedení daňové evidence

Tato služba zahrnuje vedení daňové evidence se všemi souvisejícími úkony, dle požadavků klienta, včetně zpětného zpracování daňové evidence, rekonstrukce daňové evidence, kontroly daňové evidence a ostatních služeb týkajících se daňové evidence na základě dohody.

Zpracování daňových přiznání

Tato služba zahrnuje zpracování veškerých daňových přiznání (k dani z příjmů, z přidané hodnoty, k dani spotřební, silniční, z nemovitosti...)

Zastupování v daňových záležitostech

Na základě plné moci zastupujeme klienta ve veškerých záležitostech před finančními úřady, správou siciálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami a jinými institucemi.

Zpracování mezd

Tato služba zahrnuje výpočet mezd, odvodů sociálního a zdravotního pojištění včetně vytisknutí a rozeslání výplatních pásek, roční zúčtování daně zaměstnanců, roční vyúčtování záloh na daně za závislé činnosti, roční vyúčtování srážkové daně a další služby. Po dohodě s klientem je možno zajistit vedení veškeré personální agendy.

Vedení skladové evidence

Tato služba zahrnuje vedení skladové evidence na našem software nebo na software zákazníka a její propojení s účetnictvím. Účtování v účetnictví typem A i B dle českých účetních standartdů.

Doplňkové služby

Tato služba zahrnuje vedení knihy jízd, účetní poradenství, zavedení účetního systému, podklady pro banky, zpracování statistických výkazů, zastupování před úřady, kompletní zpracování roční účetní závěrky, Ekonomické poradenství, odborné kurzy a další